Korte film verbeeldt verhaal van onze kerken

In het kader van de hereniging van de kerken GKv en NGK, heeft de Regiegroep die dit proces voorbereidt, een korte film (3,50 min) laten maken. Dit filmpje is bedoeld voor alle gemeenten van GKv en NGK en wil het verlangen dat beide kerken drijft verwoorden en onder de aandacht brengen.

De Regiegroep heeft alle gemeenten gevraagd de korte film in de dienst van zondag 4 november te laten zien om bekendheid te geven aan het proces. Deze zondag wordt er in veel kerken stilgestaan bij en gebeden voor kerkelijke eenheid. Zo willen we God samen danken voor wat er al plaatselijke gebeurt en bidden voor de voortgang van de hereniging.

Het filmpje vertelt het verhaal van onze kerken, hoe ze uit elkaar gingen, maar ook elkaar weer aan het vinden zijn.

Download hier de film over het herenigingsproces GKv en NGK
(zonder aftiteling, bedoeld voor in de kerkdiensten)

Download hier de film over het herenigingsproces GKv en NGK

3 gedachten over “Korte film verbeeldt verhaal van onze kerken

 • 17 oktober 2018 om 12:54
  Permalink

  Wat een mooi filmscript en prachtig, sfeervol uitgevoerd.
  Het is een unieke film met oog voor de geschiedenis en woorden voor waar het in het proces van eenwording om gaat!

  Beantwoorden
 • 19 oktober 2018 om 13:20
  Permalink

  Een prachtige film die emotie van vroeger en nu oproept.

  Mooi om zo de pijn en de vreugde te verbeelden.

  Beantwoorden
 • 7 november 2018 om 10:59
  Permalink

  Heel mooie verfilming dat door vergeving-verootmoediging-Vorming door Zijn Geest voor God niets onmogelijk is. Dat geldt voor alle kerkgemeenschappen. We zullen elkaar in de toekomst in iedere stap nodig hebben want er is geestelijke strijd gaande. Maar er is Kracht door het Bloed van het Lam en door Het Woord. Zijn Shalom.

  Beantwoorden

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *